Czas start!

Fundacja “Kobiety Wolności i Niepodległości” powstała z myślą o wszystkich kobietach, które potrzebują wsparcia na wielu płaszczyznach swojego życia. Oczami wyobraźni widzimy naszą Fundację jako miejsce, w którym każda kobieta, bez względu na wiek, stan cywilny czy bagaż życiowych doświadczeń, znajdzie swój spokojny kącik.  Co chcemy na początek?

Będziemy domagać się godnych warunków na polskich porodówkach. Chcemy usprawnić obowiązujące tam przepisy i stać na straży ich przestrzegania.  Chcemy otoczyć opieką mamy wychowujące dzieci z niepełnosprawnością, wesprzeć pieczę zastępczą i domy samotnej matki. Naszym celem jest wsparcie kobiet, które na różnych płaszczyznach swojego życia mierzą się z wieloma problemami i barierami społecznymi.    

Dla Pań, które chcą realizować się w pracy zawodowej, chcemy stworzyć pakiet warsztatów i szkoleń, aby każda kobieta uwierzyła w pełnię swoich talentów, aby miała możliwość osobistego rozwoju. Stworzymy platformę kobiet, które są dumne ze swojego pochodzenia, tradycji i wartości. Które nie wmawiają otoczeniu, że dzieci i rodzina to ograniczenie, a które chcą żyć z podniesioną głową.


Pomóż nam zrealizować plany!

Wpłać już teraz darowiznę na cele fundacji. Dziękujemy za wasze wsparcie!

Fundacja Kobiety Wolności i Niepodległości
72 1140 2004 0000 3102 8080 1990 (mBank)
Tytuł: Darowizna na cele statutowe


Zobacz nasz spot promocyjny